Search
Thursday 1 May 2025
  • :
  • :

Feđa Dizdarević objavio je pjesmu Nina( Prokleta daljina).

Radi se o modernoj verziji njegove stare i veoma poznate pjesme. Njegovi stariji fanovi dobro znaju o kojoj se pjesmi radi, no Feđa je odlučio da pjesmi da dašak modernog vremena i uz zanimljiv spot približi pjesmu mlađim generacijama.

Bilo je pokušaja u međuvremenu od strane nekih drugih izvođača da snimaju neke svoje verzije i svojataju pjesmu mada je opće poznato da je Feđa Dizdarević njen originalni izvođač, a na kraju krajeva i autor muzike. Dok je tekst djelo njegove supruge Nine

 

. Pjesmu su u novo aranžersko ruho koje bi trebalo da bude blisko mlađim generacijama zajedničkim snagama obukli Amir Puškar, Marwolo i Zvonimir Jovanovic Shuki. Napomenimo još i da će novi album Feđe Dizdarevića nositi naziv” Nina” upravo po ovoj pjesmi koja mu toliko znači i za koju vjeruje da uz novo aranžersko ruho može ponoviti nekadašnji uspjeh ..

ekipa portala macanovici.net zeli mu puno uspjeha i sretno ….

 

 

 

izvor,,

,macanovici.net




Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.