Search
Sunday 4 May 2025
  • :
  • :

Sanski Most: Fontana na Trgu ljiljana osvanula puna pjene

Vandalizam u Sanskom Mostu je sve češći, o čemu svjedoče uništeni saobraćajni znakovi, sadnice i kante za smeće.

Posljednji čin vandalizma desio se na Trgu ljiljana. Naime, fontana koja se nalazi kod zgrade Narodne biblioteke osvanula je jutros puna pjene

Pošto trg nije pokriven video nadzorom, pretpostavlja se da se radi o neodgovormim pojedincima koji su htjeli da se našale na malo neobičan način. Ono što je zanimljivo je da se isti slučaj desio i prije nekoliko godina, ali počinioci nikada nisu otkriveni.

U sličnim slučajevima, fontana se mora isključiti, zatim u potpunosti isprazniti i pregledati pumpe koje su veoma skupe. 

mm

macanovici.net




Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.